Twitch Abonelik Nasıl Yapılır?

Twitch aboneliği oluşturmak için şu adımlar takip edilmelidir:

  • Abone ol butonuna ulaşmak için, abone olmak istediğiniz kanal canlı yayındayken videonun üzerine dokunmanız yeterli olacaktır.
  • Aynı zamanda abone ol butonuna kanal profili sayfası üzerinden de ulaşabilirsiniz. Twitch abonelik işlemi için kanalın canlı yayında olmasına gerek kalmaz.
  • Abone ol butonuna tıkladığınız zaman kanal ve ödeme ile ilgili bilgi penceresi karşınıza çıkar. Burada satın alacağınız abonelik kademesi ve aylık maliyeti gibi bilgiler yer almaktadır. Şu anda Android cihazlar üzerinden sadece Kademe 1 abonelik alınabilir. Google Play Store üzerinden ödeme yapmak için ise açılan penceredeki talimatları takip etmeniz oldukça önemlidir.

Twitch Abonelik Nasıl Hediye Edilmektedir?

Twitch uygulaması üzerinden abonelik hediye etmek için abonelik hediye etmek istediğiniz kanaldaki canlı yayın videosuna tıklayın. Bu adım ile kanala abone değilseniz abone ol butonu bulunurken zaten Twitch abonelik işlemini yaptıysanız abonelik hediye et butonu oluşur. Bu butonu basıldığında kime hediye etmek istediğinizi de seçerek hediyenizi gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.